Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 152
· Najnowszy użytkownik: Piotras

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

nieswinkaOffline
21-08-2024 00:55
Pewnie że nie. Ja jestem wściekła po prostu. Ludzie od roku co miesiąc zrzucają się by pomóc jednej z nas, a my nic nie wiemy że taka pomoc jest potrzebna. Niepojęte to jest dla mnie.

RychoOffline
21-08-2024 00:52
W innej beczce cierpi się inaczej?

nieswinkaOffline
21-08-2024 00:28
Rycho to grupa znajomych z innej beczki tzn "na Rybkę" czy jakoś tak.

RychoOffline
20-08-2024 22:36
Halooooo. Właśnie się dowiedzieliśmy o stanie zdrowia Andzi. Jesteśmy zdruzgotani i jednocześnie zawiedzeni Właśnie przewertowaliśmy grupę, na FB którą utworzyła Ciotka. To jakaś tajna grupa?

zaciszankaOfflineAdmin
20-08-2024 22:13
Jeszcze działa ..strona Z przymrużeniem oka 545 spamowych kont do wyczyszczenia Z przymrużeniem oka

LeoOffline
09-09-2022 16:43
Lysy ma rację. Forum umarło, tylko nie ma kto go pochować i padlinka zaczyna już brzydko pachnieć cenzura

LysyOffline
04-09-2022 08:18
Cześć Lotnik. Forum umarło. płacz płacz płacz

lotnikOffline
31-08-2022 10:52
Halo halo żyje tu KTO dzień dobry dzień dobry dzień dobry

LeoOffline
30-07-2021 16:52
To wspaniale, że się udało. Gratuluję organizatorom kwiatek

TeodozjaOfflineAdmin
29-07-2021 09:58
Spotkanie się odbyło i było super Uśmiech

LeoOffline
28-07-2021 17:47
Rozumiem, że spotkanie się nie odbyło, bo już kilka dni po imprezie, a na oficjalnej stronie MiDu, cisza. Grobowa cisza Złość nenene

drakaOffline
23-07-2021 15:34
Lotnik, Ty się pakuj i przyjeżdżaj Uśmiech

lotnikOffline
23-07-2021 12:55
Witam Wszystkich serdecznie dawno mnie tutaj nie był Piwo taak dzień dobry dzień dobry dzień dobry

drakaOffline
23-07-2021 09:27
Czekamy, czekamy!

zaciszankaOfflineAdmin
23-07-2021 08:37
Już za chwileczkę, juz za momencik, piątek z MiD zacznie się kręcić Szeroki uśmiech

drakaOffline
16-07-2021 10:28
Jakby co to w wątku imprezowym przybyło informacji

drakaOffline
13-07-2021 08:18
Myśmy już w tym roku testowali namiot - jest o.k., jakby ktoś potrzebował. Ale tak naprawdę to wolnej podłogi u nas dostatek, tylko może w mało zacisznych kątach

AndziaOffline
11-07-2021 14:02
W gotowości, odliczamy dni do spotkania Szeroki uśmiech

zaciszankaOfflineAdmin
08-07-2021 22:21
Pamiętam i odliczam dni! Uśmiech namiot gotowy cieszę się

TeodozjaOfflineAdmin
08-07-2021 12:25
Ja nie zapomniałam i też nie mogę się doczekać Uśmiech

Archiwum shoutboksa

Zobacz temat

 Drukuj temat
trudny temat, ale nieuchronny...
draka
Zajrzałam tu z opóźnieniem, ale egoistycznie się z tego cieszę, bo ominęło mnie nerwowe wyczekiwanie czy ktoś się zgodzi przejąć na siebie formalności. Teo, ogromne dzięki! Bardzo się cieszę, że dzięki Tobie nie trzeba forum całkiem uśmiercać. Kasę na serwer też chętnie dorzucę. U mnie również tematyka motocyklowa zeszła na dalszy plan. W obliczu oczekiwania na kolejnego potomka motocykle pokrył kurz a i w następnym roku większą mam szansę na powrót do motocrosowych korzeni niż na jakiekolwiek motocyklowe spotkania. Ale mam nadziej że może za jakiś czas.... Cośmy razem przeżyli to nasze i fajnie że ślad po tym nie zaginie, a może nawet ktoś się jeszcze czasem tu odezwie. Jeśli jest tylu chętnych na zrzutkę serwerową, to może zbierzmy od razu na 2 lata, bo za rok może być jeszcze mniej czytających. Albo po prostu Teo podaj nr konta, każdy wpłaci ile uważa i zobaczymy na ile to starczy.
 
termit
Ojej, ja jak zawsze spóźniona, ale dobrze,że już sytuacja się rozwiązała Uśmiech Ostatnio też rzadko wchodzę na forum, ale byłoby mi żal ... Też się dorzucę
Dzięki Teo Szeroki uśmiech
 
Joas
O masz...
Człowiek raz na pół roku sprawdza czy login do forum nadal działa ...a tu taki temat.
Kochani jak widać po mojej aktywości raz jest lepiej a raz gorzej ...przeważnie to drugie, ale na samą myśl, że miałoby forum nie być zrobiło mi sie cholernie żal smutek
Dlatego też bardzo dziękuję Teo za przejęcie na czas pałeczki kwiatek

Oczywiście dokładam się do utrzymania forum.
 
Leo
Pogadaliśmy, wspominaliśmy więc teraz proponuje zacząć, jak to zostało uroczo określone, "wlec tego trupa".
Teo, proponuję żebyś podała numer konta a każdy kto ma ochotę po prostu wpłaci tyle ile chce i może.
Teo, jeszcze razpodziw
==============================
Z szybkim upływem czasu, należy walczyć prędkim korzystaniem z niego.
Seneka
Najsurowszym recenzentem jest ten, któremu w życiu nigdy, nic się nie udałotakiego
 
Carry
ekhm
tak tak loguje się rzadko
ale zaglądam choć bywają dłuższe okresy przerwy.

chętnie dorzucę "cegiełkę" by forum istniało nadal

BTW aby przeczytać post nie trzeba się logować Uśmiech jest dostępny dla wszystkich
Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... " ALE TO BYŁA JAZDA..."
 
termit
Teo, wróciłaś już z tego Szczecina? Podaj numer konta, ludzie chcą wpłacać kasę, więc trzeba to wykorzystać Z przymrużeniem okaSzeroki uśmiech
 
Teodozja
Wróciłam Uśmiech Nr konta w wątku ukrytym. Z góry dzięki za wpłaty Uśmiech
 
zaciszanka
Bardzo długo się zabieram za tego posta - zwłaszcza jak przelać myśli na słowa ... oj bo na naszym MiD interpretacja zawsze różnie wychodzi Z przymrużeniem oka

Najlepiej to krótko i konkretnie : potrzebna druga Adminka ( na moje miejsce ). Dodatkowo była do tej pory taka zasada, że Adminki powinny być z różnych regionów Z przymrużeniem oka

U mnie też poległo wywiązywanie się z obowiązków Adminki. Po prostu od kilku miesięcy zadziało się u mnie trochę zmian zawodowych i prywatnych, które mają duży wpływ na ograniczenie czasu.

Teo - dzięki za ochotnicze podjęcie wyzwania i przejęcie pałeczki po 1/2 Administracji Uśmiech !
Potrzebna jeszcze druga 1/2 Uśmiech

Jeżeli tylko coś będę potrafić pomóc - to służę wsparciem i wiedzą Uśmiech



P.S. Motocykl nadal jest Uśmiech, jeździć będę, outować się z Forum nie zamierzam.
 
termit
O rany, to jakieś fatum smutek
 
Hania
Ostatnio też sporo zmian u mnie i jakoś tak mało czasu na życie wirtualne... Widzę że tutaj też sporo się dzieje... Nawet nie wiem co napisać... Musze ten temat jeszcze przetrawić, bo nic konstruktywnego nie przychodzi mi do głowy.
Most girls like diamonds and pearls, but all I'd like is a motorbikeUśmiech
 
draka
No ładnie! Kasia, wiesz, że administracja nie musi być aż tak zgrana? Szeroki uśmiech A na poważnie, fajnie jakby się znalazł ktoś z Warszawy, bo stamtąd większość zaglądających.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.18
2,607,581 unikalne wizyty