Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 152
· Najnowszy użytkownik: Piotras

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

nieswinkaOffline
21-08-2024 00:55
Pewnie że nie. Ja jestem wściekła po prostu. Ludzie od roku co miesiąc zrzucają się by pomóc jednej z nas, a my nic nie wiemy że taka pomoc jest potrzebna. Niepojęte to jest dla mnie.

RychoOffline
21-08-2024 00:52
W innej beczce cierpi się inaczej?

nieswinkaOffline
21-08-2024 00:28
Rycho to grupa znajomych z innej beczki tzn "na Rybkę" czy jakoś tak.

RychoOffline
20-08-2024 22:36
Halooooo. Właśnie się dowiedzieliśmy o stanie zdrowia Andzi. Jesteśmy zdruzgotani i jednocześnie zawiedzeni Właśnie przewertowaliśmy grupę, na FB którą utworzyła Ciotka. To jakaś tajna grupa?

zaciszankaOfflineAdmin
20-08-2024 22:13
Jeszcze działa ..strona Z przymrużeniem oka 545 spamowych kont do wyczyszczenia Z przymrużeniem oka

LeoOffline
09-09-2022 16:43
Lysy ma rację. Forum umarło, tylko nie ma kto go pochować i padlinka zaczyna już brzydko pachnieć cenzura

LysyOffline
04-09-2022 08:18
Cześć Lotnik. Forum umarło. płacz płacz płacz

lotnikOffline
31-08-2022 10:52
Halo halo żyje tu KTO dzień dobry dzień dobry dzień dobry

LeoOffline
30-07-2021 16:52
To wspaniale, że się udało. Gratuluję organizatorom kwiatek

TeodozjaOfflineAdmin
29-07-2021 09:58
Spotkanie się odbyło i było super Uśmiech

LeoOffline
28-07-2021 17:47
Rozumiem, że spotkanie się nie odbyło, bo już kilka dni po imprezie, a na oficjalnej stronie MiDu, cisza. Grobowa cisza Złość nenene

drakaOffline
23-07-2021 15:34
Lotnik, Ty się pakuj i przyjeżdżaj Uśmiech

lotnikOffline
23-07-2021 12:55
Witam Wszystkich serdecznie dawno mnie tutaj nie był Piwo taak dzień dobry dzień dobry dzień dobry

drakaOffline
23-07-2021 09:27
Czekamy, czekamy!

zaciszankaOfflineAdmin
23-07-2021 08:37
Już za chwileczkę, juz za momencik, piątek z MiD zacznie się kręcić Szeroki uśmiech

drakaOffline
16-07-2021 10:28
Jakby co to w wątku imprezowym przybyło informacji

drakaOffline
13-07-2021 08:18
Myśmy już w tym roku testowali namiot - jest o.k., jakby ktoś potrzebował. Ale tak naprawdę to wolnej podłogi u nas dostatek, tylko może w mało zacisznych kątach

AndziaOffline
11-07-2021 14:02
W gotowości, odliczamy dni do spotkania Szeroki uśmiech

zaciszankaOfflineAdmin
08-07-2021 22:21
Pamiętam i odliczam dni! Uśmiech namiot gotowy cieszę się

TeodozjaOfflineAdmin
08-07-2021 12:25
Ja nie zapomniałam i też nie mogę się doczekać Uśmiech

Archiwum shoutboksa

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zimówka 2017 - licytacja
Teodozja
Tradycyjnie na Zimówce odbyła się licytacja, którą też już tradycyjnie i bezbłędnie poprowadził Łysy podziw brawa kwiatek

Poniżej lista wylicytowanych przedmiotów, wraz z kwotami za które poszły:


1. Termometr okulistyczno-owulacyjny - Piotras - 50 zł zapłacone

2. Midówka ciemna - Taga - 35 zł zapłacone

3. Lampki LED - Draka - 60 zł zapłacone

4. Ajerkoniak - Hania - 65 zł zapłacone

5. Zawieszka Bałwanek - Teo - 35 zł zapłacone

6. Kalendarz - Łysy - 60 zł zapłacone

7. Termometr okulistyczno-owulacyjny - Termit - 40 zł zapłacone

8. Kolorowanka - Dominika - 75 zł zapłacone

9. Akwarela Draki - Termit - 160 zł zapłacone

10. Nalewka - Alutka - 45 zł zapłacone

11. Scyzoryk - Andzia - 145 zł zapłacone

12. Aniołek Motocyklista - Zaciszanka - 150 zł zapłacone

13. T-shirt - Esti - 55 zł zapłacone

14. Bombka motocykl - Ciotka - 120 zł zapłacone

15. Ajerkoniak - Dominika - 80 zł zapłacone

16. Midówka jasna - Taga - 45 zł zapłacone

17. Ceramika Zimówka 2017 - Joas - 130 zł zapłacone

Razem: 1350 zł

Dodatkowo otrzymaliśmy od:

- Dominiki 5 zł zapłacone

- Alutki 55 zł zapłacone

Razem z licytacji: 1410 zł Szeroki uśmiech

Jak co roku pieniądze z zimówkowej licytacji będą przeznaczone na wsparcie któregoś ze schronisk dla zwierząt. Nie wybrałyśmy jeszcze konkretnego, ale jak tylko wybierzemy poinformujemy o tym w wątku Uśmiech

Póki co czekamy na brakujące wpłaty, pieniądze można wpłacać na moje konto podane w pierwszym poście wątku pt. Zimówka 2017 - informacje.

Bardzo dziękujemy w imieniu zwierzątek Uśmiech
Edytowane przez Teodozja dnia 15-02-2017 19:26
 
Ishka
termometr okulistyczno-owulacyjny... czemu mnie nie było smutek ze "śmiacia" pewnie brzuchy Was rozbolały Pokazuje język
 
Lysy
Ishka może następnym razem wylicytujesz wizytę w salonie fryzjerskim "U Łysego"???
 
Ishka
no efekty mogłyby być piorunujące Pokazuje język
 
Teodozja
Uwaga uwaga, możemy nareszcie ogłosić, że MiDowa dobroć w postaci pieniężnej została przekazana zwierzakom Uśmiech

Trochę to trwało, bo złożyło się na to parę spraw, od poszukiwania schroniska, któremu chcielibyśmy pomóc (tak na prawdę chcielibyśmy każdemu, jednak trzeba było wybrać jedno), poprzez ustalanie potrzeb, aż do długich oczekiwań na przesyłki.

Wybraliśmy schronisko w Korabiewicach, po wcześniejszym rekonesansie Termita i Jerzego. Jest to bardzo duże schronisko, które opiekuje się nie tylko psami, ale też zwierzętami gospodarskimi, które spotkał ciężki los. Są tam konie, krowy, świnie, kozy, kucyki, a nawet kogut, kura i kaczka Uśmiech Zwierzęta żyją tam w dobrych warunkach, widać, że mają dobrą opiekę, mogą w spokoju dożyć swoich dni. Psy mają duże boksy i są zadbane, choć na pewno wolałyby mieszkać w normalnym domu.

Byliśmy w piątek z Termitem i Jerzym przekazać ostatecznie wszystko, przy okazji fajna dziewczyna oprowadziła nas po schronisku, była piękna pogoda, w oddali stado koni na łące, chrumkające świnki, dające się głaskać kozy i krowy jedzące marchew z ręki. Psy się podobno umówiły i wyją regularnie o czternastej, czego byliśmy świadkami. Klimat mocno sielankowy jak się przyjedzie na chwilę, ale na co dzień niestety jest bardziej prozaicznie, czego wyrazem są rzeczy, których schronisko potrzebowało najpilniej. Tam jest ustawiczna praca i potrzeby bez końca. Dlatego po konsultacjach zakupione przez nas zostały:

- płot lamelowy 30 szt. - element niezbędny, żeby odgrodzić niektóre boksy między sobą, żeby psy się nie widziały, bo siatka nie zawsze jest wystarczająca.

- lina holownicza stalowa 2 szt - jest często potrzebna do wyciągania z błota traktorków, które pracują na rozległym, podmokłym terenie i lubią ugrzęznąć. Czasem podobno trzeba wyciągać traktorek, który przyjechał innemu traktorkowi na ratunek, czyli oba trzeba wyciągnąć. Taka specyfika gruntu, czasem błoto po kostki, albo głębiej.

- wyciągarka ręczna i podnośnik słupkowy hydrauliczny - to jest potrzebne do naciągnia siatki i podnoszenia różnych ciężkich rzeczy.

- pasy do przenoszenia mebli 2 szt - potrzebne do transportu bud i dużych przedmiotów.

- siatka galwanizowana 6 szt - do różnych odgrodzeń.

Wszystko kosztowało 1418,7 z przesyłkami, rachunki oczywiście do wglądu.

Bardzo dziękujemy w imieniu schroniska i zwierzaków za pomoc. Takie drobne i wbrew pozorom prozaiczne rzeczy składają się na to, że wszystko działa jak należy. Świetnie, że dzięki Wam mogliśmy kilka z nich zakupić i przekazać. Z tego co wiem, pojawią się podziękowania dla naszego Forum na stronie schroniska.

http://schronisko...

Podziękowania należą się też Termitowi, która zorganizowała zakupy, transport i cały kontakt ze schroniskiem Uśmiech

PS
Zdjęcia z wizyty w schronisku w wątku ukrytym, prosiłabym Administrację o przeniesienie w wolnej chwili linka do fotek i usunięcie wątku.
 
Estrella
bardzo dobra robota! Jesteście Wielkie Szeroki uśmiech
LWG
"Sukces to suma wielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień" Robert Collier

Work hard in silence let success make the noise
 
Lysy
Rewelacja!
Naprawdę dobra robota i chyba nie powiem nic niwego - JESTEŚCIE SUPER!!!
 
draka
Super! Ogromne dzięki za zorganizowanie całej akcji w MiDowym imieniu
 
termit
I tutaj wyszła na jaw skromność Izy Z przymrużeniem okaUśmiech
 
Andzia
Brawo! brawa podziw
Piękno można znaleźć prawie wszędzie, jeśli człowiek przystanie, żeby się rozejrzeć; lecz codzienna walka o przetrwanie sprawia, że łatwo zapomnieć o istnieniu tego zupełnie darmowego luksusu
 
Alutka
Brawo! Świetnie zorganizowana akcja. Jestem pod ogromnym wrażeniem!
Widać, że do rzeczy zabrali się fachowcy od zwierząt. Uśmiech
s19.rimg.info/f07855f0d4cfc4c3dc50a27b4f8a21a6.gif
 
Ishka
wow! moje gratulacje
zaskoczył mnie też zakres pomocy - fajnie, że kupiliście rzeczy, które będą im służyć długo i pomagać w organizacji lżejszego życia zwierzom różnym Szeroki uśmiech
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.39
2,607,502 unikalne wizyty