Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 152
· Najnowszy użytkownik: Piotras

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

nieswinkaOffline
21-08-2024 00:55
Pewnie że nie. Ja jestem wściekła po prostu. Ludzie od roku co miesiąc zrzucają się by pomóc jednej z nas, a my nic nie wiemy że taka pomoc jest potrzebna. Niepojęte to jest dla mnie.

RychoOffline
21-08-2024 00:52
W innej beczce cierpi się inaczej?

nieswinkaOffline
21-08-2024 00:28
Rycho to grupa znajomych z innej beczki tzn "na Rybkę" czy jakoś tak.

RychoOffline
20-08-2024 22:36
Halooooo. Właśnie się dowiedzieliśmy o stanie zdrowia Andzi. Jesteśmy zdruzgotani i jednocześnie zawiedzeni Właśnie przewertowaliśmy grupę, na FB którą utworzyła Ciotka. To jakaś tajna grupa?

zaciszankaOfflineAdmin
20-08-2024 22:13
Jeszcze działa ..strona Z przymrużeniem oka 545 spamowych kont do wyczyszczenia Z przymrużeniem oka

LeoOffline
09-09-2022 16:43
Lysy ma rację. Forum umarło, tylko nie ma kto go pochować i padlinka zaczyna już brzydko pachnieć cenzura

LysyOffline
04-09-2022 08:18
Cześć Lotnik. Forum umarło. płacz płacz płacz

lotnikOffline
31-08-2022 10:52
Halo halo żyje tu KTO dzień dobry dzień dobry dzień dobry

LeoOffline
30-07-2021 16:52
To wspaniale, że się udało. Gratuluję organizatorom kwiatek

TeodozjaOfflineAdmin
29-07-2021 09:58
Spotkanie się odbyło i było super Uśmiech

LeoOffline
28-07-2021 17:47
Rozumiem, że spotkanie się nie odbyło, bo już kilka dni po imprezie, a na oficjalnej stronie MiDu, cisza. Grobowa cisza Złość nenene

drakaOffline
23-07-2021 15:34
Lotnik, Ty się pakuj i przyjeżdżaj Uśmiech

lotnikOffline
23-07-2021 12:55
Witam Wszystkich serdecznie dawno mnie tutaj nie był Piwo taak dzień dobry dzień dobry dzień dobry

drakaOffline
23-07-2021 09:27
Czekamy, czekamy!

zaciszankaOfflineAdmin
23-07-2021 08:37
Już za chwileczkę, juz za momencik, piątek z MiD zacznie się kręcić Szeroki uśmiech

drakaOffline
16-07-2021 10:28
Jakby co to w wątku imprezowym przybyło informacji

drakaOffline
13-07-2021 08:18
Myśmy już w tym roku testowali namiot - jest o.k., jakby ktoś potrzebował. Ale tak naprawdę to wolnej podłogi u nas dostatek, tylko może w mało zacisznych kątach

AndziaOffline
11-07-2021 14:02
W gotowości, odliczamy dni do spotkania Szeroki uśmiech

zaciszankaOfflineAdmin
08-07-2021 22:21
Pamiętam i odliczam dni! Uśmiech namiot gotowy cieszę się

TeodozjaOfflineAdmin
08-07-2021 12:25
Ja nie zapomniałam i też nie mogę się doczekać Uśmiech

Archiwum shoutboksa

Zobacz temat

 Drukuj temat
Życzenia na Święta i Nowy Rok
Leo
Wszystkim MiDowkom oraz męskim dodatkom do nich życzę wspaniałych, radosnych i spokojnych Świąt, mnóstwa prezentów pod choinkę i pysznych potraw na stole oraz szalonych ekscesów na Sylwestra.jupialkoholsnieg
==============================
Z szybkim upływem czasu, należy walczyć prędkim korzystaniem z niego.
Seneka
Najsurowszym recenzentem jest ten, któremu w życiu nigdy, nic się nie udałotakiego
 
Estrella
Leo. Tobie również i dużo dużo zdrówka!

A całej reszcie życzę spełnienia! Uśmiechu, spokoju i rodzinnej atmosfery nie tylko w Święta Uśmiech
LWG
"Sukces to suma wielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień" Robert Collier

Work hard in silence let success make the noise
 
Ciotka
I ja życzę Wszystkim zdrowia, spokoju, wypoczynku, uśmiechu i samych pyszności na wigilijnym stoleUśmiech Wesołych ŚwiątUśmiech
Życie trzeba przeżyć tak, żeby drugi raz nie chciało się żyćZ przymrużeniem oka
 
dominika3311
Tak myślę, czego Wam życzyć na te zbliżające się święta.... Bo, że zdrowia i szczęścia to wiadomo, ale co poza tym? Zacznę od wiary w siebie i w swoje możliwości, do tego także dużo samozaparcia i odwagi w walce o to, na czym wam zależy. Żebyście się nigdy nie poddawali, nawet jeśli miałoby boleć, bo świadomość zrobienia wszystkiego, co można było, jest, w tej sytuacji, lepsza, niż żal do siebie, że zrobiło się za mało. Kogoś obok, kogoś do rozmowy, kogoś, kto was nie oceni, uśmiechnie się i powie, że wszystko jest możliwe, zapewni, że będzie blisko i nie oddali się. Dużo okazji do rozwoju, do kształtowania się, do poznawania siebie. Miejsc, osób i wydarzeń, które was zainspirują. Tony mądrych książek, tekstów, cytatów - każdego słowa, które coś w was otworzy, coś pokaże i wyjaśni. Trochę dorosłej dojrzałości i dziecięcej beztroski - żebyście całkiem nie zwariowali w tym sztywnym świecie dużych ludzi. Żeby udało wam się robić tak, żeby być w zgodzie ze sobą, swoimi przekonaniami i wartościami, żeby nie mieć do siebie żalu o wypowiedziane za szybko słowa, podjęte pochopnie decyzje czy niewykorzystane szanse. Odnalezienia drogi, pójścia ścieżką, na której będziecie czuć się dobrze i przede wszystkim sobą. Zauważania tych małych pierdół, świecącego słońca, przypadkowego uśmiechu, czy nawet dobrego obiadu po ciężkim dniu. Żebyście przestali ciągle oglądać się za innymi, tylko spojrzeli na siebie i docenili to, co macie - swoje wspomnienia, doświadczenia, bliskich. Pozytywnego rozwiązania wszystkich spraw, które się wloką, ciągną, męczą i nie mogą się skończyć. Do tego - wszystkiego, co was uszczęśliwia, raduje, sprawia, że się uśmiechacie i myślicie, że jednak czegoś to życie jest warte. Wszystkiego, co dobre, pozytywne, ale też tego, co kopie was po dupach i każe iść do przodu. Uśmiech
Wesołych Świąt Kochani!
 
Alutka
Kochani! Życzę Wam spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych. Niech będzie to czas radości i odpoczynku.
W Nowym Roku wiele szczęscia i realizacji wszystkich planów, osobistych, zawodowych i motocykowych Uśmiech
s19.rimg.info/f07855f0d4cfc4c3dc50a27b4f8a21a6.gif
 
draka
Wesołych Świąt! I oby czas odpoczynku zaczął się jak najszybciej i z dużą nawiązką zrekompensował przedświąteczną gonitwę Uśmiech
 
Lysy
No i nieuchronnie zbliża się czas wymyślania nietuzinkowych życzeń... co?
To może zgodnie z tradycją?
Wszystkiego najlepszego z okazji mknących do nas Świąt Bożego Narodzenia.
...niech karp nie ma ości,
samych miłych gości,
góry prezentów
i zakupu nowego sprzętu LWG,
chwili oddechu,
szczerego uśmiechu,
życzeń spełnionych,
Świat rodzinnie spędzonych...
 
Teodozja
Ja również życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Uśmiech
 
Moniaa
Kochani, dla Was wszysykich najpiękniejsze życzenia zdrowia i szczęścia na święta i cały nadchodzący rok.
 
taga
Midziątka kochane!
wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, spełnienia marzeń, niech będzie taki, jaki sobie wymarzycie Uśmiech dużo zdrowia, miłości, spokoju i szaleństwa, które będziecie wspominać latami Uśmiech
niech będzie wolny od smutków i trosk, a zakręcone tematy niech wyjdą Wam wszystkim na prostą!!! spełnienia najskrytszych Uśmiech
odwaznych planów i udanych, bezpiecznych wypraw, niech Wasze sprzęty sprawują się bez zarzutu Uśmiech
wszystkiego najlepszego w 2017 roku
pozdrawiam,
Taga Uśmiech
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. by J. Tuwim
 
Ishka
Moiściewy!
ja Wam wszystkim życzę, żebyście byli tacy szczęśliwi jak ja (aczkolwiek niekoniecznie z tego samego rodzaju powodu, powód sobie sami znajdźcie)

otóż - w lipcu liczba pomiotów nam wzrośnie o jedną sztukę...
po 2 latach starań - aż nie mogę uwierzyć.
kolejny sezon psu w ... rzyć Z przymrużeniem oka
 
Teodozja
Łooo, Ishka, gratulacje!!! Uśmiech
 
Alutka
Ishka! Ależ prezent sobie zrobiliście, z przytupem! Z przymrużeniem oka
Ogromne gratulacje!
s19.rimg.info/f07855f0d4cfc4c3dc50a27b4f8a21a6.gif
 
dominika3311
Gratuluję. Super prezent na Nowy Rok :-)
 
taga
Ishka!
gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech prezent faktycznie wyjątkowy Z przymrużeniem oka
pozdrawiam,
Taga Uśmiech
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. by J. Tuwim
 
Estrella
O jak fajnie!!! Ishka gratulacje
LWG
"Sukces to suma wielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień" Robert Collier

Work hard in silence let success make the noise
 
Ishka
dziękujemy, dziękujemy Uśmiech już żałujemy tego poukładanego życia, tych nocy przespanych, tej łatwości w komunikacji z większym potomkiem... no ale - cierp ciało, żeś chciało Z przymrużeniem oka
 
Leo
Ishka napisał(a):

Moiściewy!
ja Wam wszystkim życzę, żebyście byli tacy szczęśliwi jak ja (aczkolwiek niekoniecznie z tego samego rodzaju powodu, powód sobie sami znajdźcie)

otóż - w lipcu liczba pomiotów nam wzrośnie o jedną sztukę...
po 2 latach starań - aż nie mogę uwierzyć.
kolejny sezon psu w ... rzyć Z przymrużeniem oka


Ishka, matko Polko nasza midowa, znowu pójdziesz na maciezynski i kto nam tory będzie budował?
Gratulacje oraz dużo zdrowia i przespanych nocy po lipcukwiatek
==============================
Z szybkim upływem czasu, należy walczyć prędkim korzystaniem z niego.
Seneka
Najsurowszym recenzentem jest ten, któremu w życiu nigdy, nic się nie udałotakiego
 
draka
Ishko i Elektroniku! (ale oficjalnie) Gratulacje! Tak bardzo się cieszę, że aż trochę zostaliście moim osobistym symbolem magii tegorocznych Świąt.
 
zaciszanka
Ishka, Elektronik - co za wieści ! Uśmiech GRATULACJE !!! Uśmiech brawa
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.25
2,607,581 unikalne wizyty