Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 152
· Najnowszy użytkownik: Piotras

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

LeoOffline
09-09-2022 16:43
Lysy ma rację. Forum umarło, tylko nie ma kto go pochować i padlinka zaczyna już brzydko pachnieć cenzura

LysyOffline
04-09-2022 08:18
Cześć Lotnik. Forum umarło. płacz płacz płacz

lotnikOffline
31-08-2022 10:52
Halo halo żyje tu KTO dzień dobry dzień dobry dzień dobry

LeoOffline
30-07-2021 16:52
To wspaniale, że się udało. Gratuluję organizatorom kwiatek

TeodozjaOfflineAdmin
29-07-2021 09:58
Spotkanie się odbyło i było super Uśmiech

LeoOffline
28-07-2021 17:47
Rozumiem, że spotkanie się nie odbyło, bo już kilka dni po imprezie, a na oficjalnej stronie MiDu, cisza. Grobowa cisza Złość nenene

drakaOffline
23-07-2021 15:34
Lotnik, Ty się pakuj i przyjeżdżaj Uśmiech

lotnikOffline
23-07-2021 12:55
Witam Wszystkich serdecznie dawno mnie tutaj nie był Piwo taak dzień dobry dzień dobry dzień dobry

drakaOffline
23-07-2021 09:27
Czekamy, czekamy!

zaciszankaOfflineAdmin
23-07-2021 08:37
Już za chwileczkę, juz za momencik, piątek z MiD zacznie się kręcić Szeroki uśmiech

drakaOffline
16-07-2021 10:28
Jakby co to w wątku imprezowym przybyło informacji

drakaOffline
13-07-2021 08:18
Myśmy już w tym roku testowali namiot - jest o.k., jakby ktoś potrzebował. Ale tak naprawdę to wolnej podłogi u nas dostatek, tylko może w mało zacisznych kątach

AndziaOffline
11-07-2021 14:02
W gotowości, odliczamy dni do spotkania Szeroki uśmiech

zaciszankaOfflineAdmin
08-07-2021 22:21
Pamiętam i odliczam dni! Uśmiech namiot gotowy cieszę się

TeodozjaOfflineAdmin
08-07-2021 12:25
Ja nie zapomniałam i też nie mogę się doczekać Uśmiech

drakaOffline
08-07-2021 11:09
Nastała cisza na forum, ale mam nadzieję, ze nie oznacza to, żeście o nas zapomnieli? Bo to już za 2 tygodnie, dla mnie wyjątkowo długie, bo dużo spraw - tymbardziej nie mogę się doczekać!

TeodozjaOfflineAdmin
22-06-2021 14:56
Eeeeh, czasu brak, a przez to, że w zasadzie nic się na tym forum nie dzieje, to i priorytet mały.

AlutkaOfflineAdmin
20-06-2021 20:32
Dzień dobry. Nadal mam uprawnienia admina (!) i pozwoliłam sobie usunąć 70 spamowych kont użytkowników. Do wyczyszczenia nadal pozostaje 300...

drakaOffline
17-06-2021 16:19
Może nie każdy zagląda na fejsa -jest tam zrzutka na wieniec, ale i zrzutka dla rodziny Gwizdka.

drakaOffline
16-06-2021 09:55
Straszne smutek

Archiwum shoutboksa

Zobacz temat

 Drukuj temat
crash pady, gmole... świeżynka w kropce
obsydian
jak już wiecie w kwestii 2 oo jestem na początku przygody, nie tylko w jeździe, ale i sprzęcie... miesiąc temu udało mi się okazyjnie zakupić Fazerkę i choć to rocznik 2005 to jest w stanie niemal salonowym, jest bardzo zadbana, nie zaliczyła żadnych szlifów.... no i z tego tytułu, dla bezpieczeństwa własnego i mojej ślicznej, nie chcąc jej uszkoodzić ( a w życiu bywa różnie, zwłaszcza jak człowiek się uczy Z przymrużeniem oka ) to rozważam "dozbrojenie" jej w crash pady i gmole... znaczy decyzję, że to zakup konieczny to już podjęłam, ale poradźcie jak wybrać, co wybrać, w necie pełno takowych części, a ja nie wiem od czego zacząć smutek będę baaaardzo wdzięczna za pomoc Uśmiech
 
yacey
Dość drogie, ale bardzo dobre jakościowo to SW Motech Uśmiech
 
Alutka
Jest grono tych, co twierdzą, że gmole psują oblicze moto. Może i tak, ale swoją funkcję spełniają. Z przymrużeniem oka
Gmole miałam robione przez miejscowego czarodzieja. Mają wygląd i rozsądną cenę. Uśmiech
 
zaciszanka
W starej Diversionce miałam gmole i uratowały raz przed większymi "stratami" Z przymrużeniem oka .... w nowej ze względu na owiewki zdecydowałam się na crashpady ( ile czasu mi zajęła decyzja jakie i pytań tutaj i prywatnie nie wspomnę Z przymrużeniem oka ) ... i zdecydowałam się na SW Motech.
Solidnie wyglądają, ( niestety kosztują smutek ) , zostały solidnie zamontowane ( chociaż też z przygodami Z przymrużeniem oka ) ..... i chociaż latem miałam paciaka parkingowego, to na owiewce nie ma ani ryski Uśmiech

Może coś takiego:
http://www.defend...r-05-.html
 
Leo
Czy zakładać gmole? Odpowiedź jest oczywista dla każdego, kto choć raz zaliczył porządnego szlifa:-( I noga chroniona i moto:-D
==============================
Z szybkim upływem czasu, należy walczyć prędkim korzystaniem z niego.
Seneka
Najsurowszym recenzentem jest ten, któremu w życiu nigdy, nic się nie udałotakiego
 
Lysy
Zakładać, zakładać, ale do TDM-ki ciekawych gmoli brak!Złość
Pozostaje wiara w przyzwyczajenie motocykla do "życia" w pionie... Z przymrużeniem oka
 
obsydian
dzięki wszystkim za info Uśmiech zbliża się weekend to będzie chwila czasu pobuszować po necie i poszukać Z przymrużeniem oka
 
Alutka
Wysłałam PW z namiarami na naszych lokalnych magików od gmoli Z przymrużeniem oka
 
obsydian
Alutka dziękuję, przeczytałam i w tym tygodniu muszę na coś się zdecydować Z przymrużeniem oka wiem, że dopiero zima się rozkręca, ale zanim się obejrzę, a do wiosny Fazerka musi być gotowa no i ciuchy kupione Z przymrużeniem oka chyba muszę się wybrać do dyr po jakąś premię hahaha Z przymrużeniem oka
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.37
2,495,969 unikalne wizyty